Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel Hizmet

Ana faaliyet alanı olan telekomünikasyon konusunda çeşitli özellik ve kapasitelerde Kablolu ve kablosuz haberleşme sistemleri satmakta ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Ada teknoloji buna paralel olarak görüntülü iletişim sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, akıllı ev otomasyon sistemleri, pazarlarına yönelik ürün ve çözümlerin proje bazlı uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir.

Ada teknoloji; teknoloji dalında önde gelen birçok firmanın Türkiye distribütörleri ile yürütmekte olduğu iş birlikleri sayesinde teknoloji konusunda kamu ve özel sektör kuruluşlarına anahtar teslimi projeler de yürütmektedir.

Ada teknoloji olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu (telefon santrali, kamera sistemi, yangın alarm sistemi, yüz tanıma sistemi vb.) tüm elektronik ürün ve hizmetleri tek bir noktadan karşılayabilmelerini ve 20 yıllık bilgi birikimimiz konusunda uzman sertifikalı güler yüzlü teknik ekibimiz satış sonrası hizmetlerimizle sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışma sürekliliğini sağlayabilmektir.

En iyi çözümleri biz üretiyoruz.

Size en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Kaliteli ürünlerle kaliteli hizmet garantisi.

 

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.